HONOR O ZMIERZCHUZ ostatniej strony okładki: "W Krainach Cienia honor jest tylko przeszkodą na drodze powinności. Na murze Kaiu, oddzielającym Cesarstwo od wzbierających fal ciemności, wojownicy Klanu Kraba z ochotą oddają życie, by powstrzymać zło zrodzone na ziemiach Przeklętego Boga.
Ostatnio jednak mrok wzrasta w potęgę, zdolną zmiażdżyć obrońców Zamku Kuni, których siły z nieznanych powodów słabą. Południowy bastion Kraba może nie przetrwać kolejnego ataku, a gdy Mur panie, Szmaragdowe Cesarstwo legnie w gruzach. Przez jego zielone wzgórza przetoczą się armie nieumarłych, a straszliwe Oni poniosą zemstę swojego mrocznego stwórcy.
Czy starczy ci sił, by stanąć między światłem i ciemnością?"

"Honor o zmierzchu" to obszerna przygoda, rozgrywająca się na Murze Kaiu i pograniczu Krain Cienia. Postaci graczy trafiają pod komendę jednego z najsłynniejszych generałów Kraba, by wraz z nim zmierzyć się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem. Od tego, czy wytrwają zależą losy Cesarstwa.
Podczas prowadzenia przygody przydać się mogą dodatkowe informacje o Krainach Cienia, zwłaszcza generator demonów - znajdziecie go tutaj.

TORI &
PORTAL

prezentują