DZIENNIKI PODRÓŻY
Każde życie to opowieść
--Tao Shinsei
     Dziennik podróży jest ekskluzywną i rozszerzoną wersją karty postaci, w którym możecie na bieżąco opisywać wszystko, co dotyczy waszego samuraja i jego osiągnięć. Pierwsze piętnaście stron książeczki stanowi rozbudowaną kartę waszego bohatera, pełną wolnych rubryk, w których możecie spisywać umiejętności, mistyczne tatuaże, techniki i czary, poziom Honoru i Chwały, oraz posiadany oręż i ekwipunek. Znajdziecie tam również dość miejsca, by nieco rozwinąć opis swojej postaci, uzupełniając go o takie detale, jak historia, krewni, przyjaciele oraz charakterystyczne dla niej opinie i zachowania.
     Oprócz spraw czysto technicznych i tych uzupełniających opis postaci, w broszurce znajdziecie mnóstwo miejsca na zapisywanie przygód swojego bohatera. Trzeba wam wiedzieć, że do największych dzieł literatury Rokuganu należą wspomnienia i dzienniki podróży samurajów. Teraz i ty możesz dołąćzyć swój głos do tej wielkiej tradycji literackiej Szmaragdowego Cesarstwa.
     W "Dzienniku podróży" znajdziecie również miejsce na ostatnie haiku waszego bohatera i miejsce gdzie podsumować można jego życie kiedy przyjdzie jego ostatnia godzina.

     Wydawnictwo Tori przygotowało dla was, wiele wersji "Dzienników podróży", jeden z nich jest uniwersalny i mogą używać go przedstawiciele wszystkich, inne są przeznaczone dla konkretnych klanów. Dotychczas ukazały się wersje dla klanu Żurawia i Jednorożca.

ss. 128, 202 x 285 mm, oprawa
miękka, ISBN 83-912500-1-6

TORI
prezentuje