Wolf Fang


DO ŚCIĄGNIĘCIA
Karty postaci, tapety i inne cyfrowe drobiazgi     Z tej strony można ściągać różne dokumenty w formacie PDF -- karty postaci dla swoich klanów (jeszcze nie wiemy kiedy), pomoce do różnych przygód, a także różne cyfrowe gadżety: Tapety na Pulpit, tematy do Windows 9x (czyli Desktop Themes), może jeszcze inne rzeczy. Mamy jeszcze kilka fajnych pomysłów, które z czasem wprowadzimy w życie, jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje -- jeśli macie jakieś pomysły lub potrzeby, napiszcie.Droga Kraba -- Tapeta w rozmiarze 1024 x 768 pikseli.Droga Skorpiona -- Tapeta w rozmiarze 1024 x 768 pikseli.L5R Diamond Edition -- Tapeta w rozmiarze 1024 x 768 pikseli.Reign of Blood -- Tapeta w rozmiarze 1024 x 768 pikseli.Karta postaci -- dla klanu Feniksa, Jednorożca, Kraba, Lwa, Skorpiona, Smoka i Żurawia.Zamek -- wybierz rozmiar tapety i kliknij: 640 x 480 pikseli, 800 x 600 lub 1024 x 768.Splat! -- wybierz rozmiar tapety i kliknij: 640 x 480 pikseli, 800 x 600 lub 1024 x 768.

UWAGA! To jest bardzo krwawa tapeta, prosimy jej nie instalować na komputerze rodziców, co grozi utratą kieszonkowego i podręcznika do "Legendy Pięciu Kręgów"! Ostrzegaliśmy!Karta postaci -- w formacie Portable Document Format (PDF). Program Adobe Acrobat Reader można znaleźć na płytach CD dołączanych do popularnych magazynów komputerowych (takich, jak CHIP lub Enter) i w każdej chwili pobrać z sieci:

Pobierz Adobe Acrobat Reader
Nowa karta postaci dla bushi -- w formacie Portable Document Format (PDF). Póki co tylko wersja anglojęzyczna, ale pracujemy nad jej polską wersją..Nowa karta postaci dla shugenja -- w formacie Portable Document Format (PDF). Póki co tylko wersja anglojęzyczna, ale pracujemy nad jej polską wersją..Samurajski skin do winampa -- wprost ze strony producenta, wygrzebany wprost z prywatnego archiwum Wesołego Wydawcy, Mateusza Tomczyka. (Moim prywatnym zdaniem najbardziej udany ze wszystkich, które tu zamieszczam - tsar).
Program Adobe Acrobat Reader można znaleźć na płytach CD dołączanych do popularnych magazynów komputerowych (takich, jak CHIP lub Enter) i w każdej chwili pobrać z sieci:


Pobierz Nullsoft Winamp
Samurajski skin do winampa -- wprost ze strony producenta, wygrzebany wprost z prywatnego archiwum Wesołego Wydawcy, Mateusza Tomczyka.Samurajski skin do winampa -- wprost ze strony producenta, wygrzebany wprost z prywatnego archiwum Wesołego Wydawcy, Mateusza Tomczyka.Podręczny turlacz - czyli niewielki programik do rzucania kostkami, dla tych co słabo liczą w pamięci. Wygrzebany gdzieś w sieci przez Wesołego Wydawce, Mateusza Tomczyka.
Temat kompozycji pulpitu dla Windows o tematyce, ogólnojapońskiej. W pakiecie nowe ikonki, wskaźniki dla myszy, dźwięki i nade wszystko klimatyczna tapetka i bardzo ciekawy wygaszacz ekranu. Pamiętajcie, iż aby skorzystać z całego bogactwa tego pakietu, wasz windows musi mieć zainstalowaną obsługę kompozycji ekranu.Hanafuda - program do gry dla systemów Windows, wygrzebany gdzieś w sieci przez niezrównaną Krysię Nahlik. Podziwiam tych, którzy się w tym łapią ;).
Sword of the Samurai - kultowa gra firmy Microprose. Wcielamy się w postać młodego samuraja, który poprzez swoje czyny stara się osiągnąć tytuł Shoguna. UWAGA !! Gra silnie uzależniająca !!Kręgowe czcionki - które ustroją waszą stronę interntową, przygodę którą chcecie pochwalić się znajomym. Oto one :

bonzai
chinyen
chow fun
domo aregato
far east
fl modny
yorstat

i na koniec czcionka nietypowa bo składająca się z symboli związanych z azją, niektóre z nich bardzo przydatne. Ta czcionka to : asian dings.
L5K PO
POLSKU: